facebook

Paweł

Trener Speedball Fitness

Fitness Presenter Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku IFAA. Właściciel Fitness Club Palladium Pułtusk. Od 2006r. instruktor kulturystyki, fitness, a także osobisty trener. Od wielu lat uczetnik konwencji i warsztatów fitness w Polsce jak i poza granicami kraju. Paweł prowadzi zajęcia: SpeedballSM fitness, step, tbc, abta także jest instruktorem w siłowni. Prawdziwy entuzjasta fitness, swoją pracę traktuje jak hobby i dzięki temu podczas jego lekcji sale wypełnione są po brzegi.

Swoją przygodę z kulturystyką rozpocząłem w wieku 13 lat stawiając swoje pierwsze kroki w siłowni Mistrza Świata Trójboju Siłowego Pana Romana Szymkowiaka. Tam bacznie przyglądając się starszym kolegom i słuchając rad trenera rozwijałem swoją wiedze i umiejętności treningowe. Nim zdążyłem się obejrzeć za siebie minęło 13 lat treningu dzięki któremu postanowiłem pogłębić swoją wiedzę sięgając po uprawnienia Instruktora Kulturystyki.

I tak w 2006r. zacząłem prowadzić swoje pierwsze treningi w siłowni już jako instruktor i wtedy pojawił się Fitness, który wciągnął mnie do reszty. Pierwsze szkolenia, konwencje w Polsce i za granicą kraju, których dziś możemy wyliczyć kilkadziesiąt sprawiły, iż stałem się zupełnie innym człowiekiem. Kulturystyka i Fitness stały się moją pasją, miłością, sposobem na życie, dlatego też powstał mój pierwszy Fitness Club – „Palladium”

Dziś jestem już instruktorem Kulturystyki i Fitness z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w treningach siłowych, wydolnościowych, treningach kulturystycznych jak i fitness. Uwielbiam takie formy jak step, TBC, ABT, treningi funkcjonalne i cross fit, jednak moim konikiem jest speedball fitness – inteligentny trening z piłką lekarską oparty na wieloletnim doświadczeniu jego wynalazcy Steva Feinberga.

Od 2014r. dzięki tej technice zostałem prezenterem jednej z największych Akademii Fitness w Polsce i na świecie – Międzynarodowej Akademii Fitness i Aerobiku - IFAA Polska. Prowadzę zajęcia grupowe jak i treningi personalne z osobami, które nie potrafią same trenować bądź tymi, które chcą pogłębić swoją wiedze treningową. Dlatego jeśli masz problemy z nadwagą, musisz przygotować się do jakiegoś ważnego egzaminu w życiu bądź chcesz zadbać o własną sylwetkę koniecznie skontaktuj się ze mną.

POWRÓT